Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

UPTURN 8 1.2.3. ÜNİTE ÖZETLERİ
13-11-2016, 09:33 PM
UPTURN 8 1.2.3. ÜNİTE ÖZETLERİ
Arkadaşlar umarım işinize yarar. Bu yıl 8. sınıflarım için hazırladım. ilk 3 üniteyi içeren geniş bir TEOG özeti.Hata yaptığım yerler varsa ya da eksik veya fazla olan bilgiler yorum yazarsanız düzeltirim. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Eklenti Dosyaları
.docx  UPTURN ÖZET.docx (Boyut: 47.94 KB / İndirilme: 939)
Bul
Alıntı  
13-11-2016, 10:27 PM
RE: UPTURN 8 1.2.3. ÜNİTE ÖZETLERİ
Hocam emeğinize sağlık. Müthiş bir çalışma olmuş. Çok beğendim. Teşekkürler.
Bul
Alıntı  
14-11-2016, 07:17 PM
Ellerinize sağlık teşekkürler
Bul
Alıntı  
16-11-2016, 01:30 PM
Emeğinize sağlık. (SNACK: atıştırmalık) olmalı, siz yemek demişiniz. Ayrıca, (SNOWSHOEING :Kar ayakkabısı ile yürümek) olmalı. İngilizce yazılar bitişik yazılmış.
Bul
Alıntı  
16-11-2016, 08:21 PM
Hocam haklısınız snack atıştırmalık demek ancak kitapta What is your favourite snack? sorusuna"lasagna" diye cevap verilmiş. Benim bildiğim lazanya atıştırmalık değil, yemek. Yanılıyor muyum? Geri bildirimde bulunduğunuz için teşekkür ederim. Snowshoeing konusunda haklı olabilirsiniz ancak sanki bu sporda iki ayak tek bir aparatın içine giriyor. yani iki ayağa ayrı ayrı iki ayakkabı giyilmiyor. Yanılıyorsam düzeltin lütfen.
Bul
Alıntı  

Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
Önerilen Facebook Grupları:

To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.