Kapalı 
 
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2015-2016 UNIT 10 NATURAL FORCES 41 MB
03-02-2016, 02:38 AM
Mesaj: #1
2015-2016 UNIT 10 NATURAL FORCES 41 MB
Sunumlarımı, takipçilerim gayet iyi bilir. Sunumlarım hakkında bilgisi olmayanlar, fatihsayilan.com sitesini ziyaret edip geçen yıllara ait sunumlarımı exe uzantılı olarak temin edebilirler. Ancak bu sene exe uzantılı sunumlarımı (her sunum için 10 TL) ücret karşılığında paylaşıyorum. İlgilenen olursa, sadece özel mesaj yoluyla ya da şahsi sitemdeki mail yoluyla irtibata geçebilir.

“NATURAL FORCES” sunumunda, üniteyle ilgili ilginç sözler ve her sayfanın başlangıcında, dinleme bölümleri dâhil o sayfaya ait kelime listesi vardır. Kelime listesi kitaptaki kullanım sırasına göre yapılmıştır.

Her bir sunum yaklaşık 15 günümü alıyor. Süre olarak eksiği yok fazlası var.

Sunumları satın alan arkadaşların sunumları herhangi bir yolla paylaşması durumda hakkımı helal etmeyeceğim gibi sunum paylaşımlarımı istemeyerek de olsa sonlandırmak zorunda kalacağım. Biraz empati biraz emeğe saygı.


Lütfen buraya konuyla ilgili mesaj yazmayınız.
Bul
 
Kapalı 


Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
Önerilen Facebook Grupları:
To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.